Niedziela Palmowa 2017Tegoroczne obchody Niedzieli Palmowej w naszej parafii zbiegły się z dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej organizowanym przez Urząd Miasta. Rozpoczęły się one Mszą św. o godz. 10.00 a następnie znalazły swe dopełnienie na Cmentarzu Katedralnym. Natomiast o godz. 11.15 odbyło się uroczyste poświecenie palm i procesja z najmłodszymi naszymi parafianami i sympatykami naszego kościoła. Ksiądz Piotr i ksiądz Stanisław zorganizowali mały konkurs na najładniejszą palmę. A było w czym wybierać – jak to widać na zdjęciu.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2018 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!