Witamy serdecznie internetowych gości!

Zapraszamy do zapoznania się z stroną internetową naszej parafii. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące historii parafii, osób konsekrowanych oraz duchownych, a także bieżące informacje, ogłoszenia czy intencje na najbliższy tydzień.


DSC 1273W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia gościliśmy w naszej świątyni Chór Katedralny, który tradycyjnie, jak co roku uświetniał liturgię i kolędował wraz z wiernymi.

Corocznym zwyczajem w dzień Wigilii Bożego Narodzenia zebrały się wraz z Siostrami i Duszpasterzami naszej parafii osoby samotne, które w to szczególne popołudnie wspólnie wieczerzały i kolędowały w Domu Bł. Ks. Antoniego Rewery.

DSC 1266 DSC 1268

IMG 012220 grudnia rozpoczęliśmy w naszej parafii - adoracją Ikony Chrystusa Nauczyciela - przygotowanie do Diecezjalnych Dni Młodzieży, które odbędą się w Sandomierzu we wrześniu 2014 roku. Adoracja rozpoczęła się po Mszy św. o godz. 1800. Do udziału w niej zaproszone były dzieci, młodzież, dorośli a w szczególny sposób kandydaci przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania.

 

IMG 0126 2

Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia w naszym kościele gościł Święty Mikołaj. Oczywiście radości było, co nie miara. Każdy z obecnych na wieczorowej Mszy św. został obdarowany przez Świętego.

IMG 0035  IMG 0006 

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!