Witamy serdecznie internetowych gości!

Zapraszamy do zapoznania się z stroną internetową naszej parafii. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące historii parafii, osób konsekrowanych oraz duchownych, a także bieżące informacje, ogłoszenia czy intencje na najbliższy tydzień.


W sobotę 16 listopada 2013 roku odbył się Dekanalny Turniej Futsalu ministrantów i lektorów dekanatu sandomierskiego. Wydarzenie to zgromadziło drużyny w trzech kategoriach wiekowych. Jako pierwsi zmagania na boisku podjęli najmłodsi ministranci ze szkół podstawowych, następnie rywalizowali gimnazjaliści, a po nich grupa lektorów z liceum. Turniej był eliminacją do Diecezjalnego Turnieju Ministrantów w Futsalu. Naszą parafię Św. Józefa reprezentowały dwie grupy: ministranci młodsi i lektorzy. Obie drużyny po zaciętej, sportowej rywalizacji uplasowały się w swych kategoriach kolejno: ministranci młodsi na 3 miejscu, a lektorzy na drugim miejscu. Sportowe zmagania zostały zwieńczone uroczystym wręczeniem pucharów i dyplomów poszczególnym drużynom przez dekanalnego duszpasterza młodzieży. Wszyscy uczestnicy otrzymali też drobne upominki.

IMG 0208  IMG 0210 
IMG 0152  IMG 0162 

W Święto Patriotyczne, w rocznicę odzyskania Niepodległości w naszej parafii gościliśmy uczniów II LO w Sandomierzu. Po uroczystej Mszy św. młodzi patrioci przedstawili program słowno – muzyczny pod kierunkiem polonistów. Parafianie wielkim aplauzem wynagrodzili młodych i nauczycieli za trud i kunszt włożony w przedstawienie naszej historii.

logo

caritas

Liturgia na dziś

Copyright © 2019 Parafia Św. Józefa w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Our website is protected by DMC Firewall!